top of page
Çiçek düzenlemeleri

ÇIÇEK TASARIM OKULU

Buse Ekinci

Neden Biz? 
Neden Çiçek Tasarım Okulu?

Çiçek Tasarım Okulu,  daha çok “yeni nesil tasarımcı” yetişmesini, çiçek severlerin sevdiği işi yapabilmesini hedefliyor.Ayrıca, Hobi alışkanlıklarını artırmak için farklı kitlelere yönelik workshop çalışmalarını da sürdürüyor.

Çiçek Tasarım Okulu, yepyeni tasarımcıların yetişmesini amaçlayan ve farklı kitlelere hitap eden atölye çalışmalarını başarıyla sürdüren bir kuruluştur. Çiçek tasarımında temel ve ileri düzeyde becerilerinizi geliştirmenize imkan tanıyan okulumuz, Türkiye'nin ilk çiçek tasarımı kursu olup, faaliyetlerini Buse Ekinci markası altında sürdürmektedir.

 

İşte sizi Çiçek Tasarım Okulu'na katılmaya davet eden nedenler:

Türkiye’nin ilk çiçek tasarımı kursu olan okulumuz tüm çalışmalarını Buse Ekinci markası altında yürütüyor. Markanın ana faaliyetlerini ise; 

Çiçek Düzenlemelerinde Uzmanlaşma: 

Çiçek tasarım okulu, çiçek düzenlemelerini oluşturmak için temel ve ileri düzeyde becerilerinizi geliştirmenize olanak tanır. Farklı çiçek türlerini kullanma, renk uyumu ve form dengesi konularında uzmanlaşma şansı elde edersiniz. Temel Tasarım Altın Kuralları ile Doğaya uygun görseller oluşturmayı öğrenirsiniz.

Marka Güvencesi:

Türkiye’nin ilk çiçek tasarımı kursu olan okulumuz, tüm çalışmalarını Buse Ekinci markası altında yürüterek sektörde güvenilir bir marka olarak bilinir.
Alanında uzman eğitmenlerimiz;
🪷 Kaan Doğandemir
🪷 Dr. Özlem Erodabaşı
🪷 Engin Yıldız
🪷 Elena Köroğlu
🪷 Osman Çalışkan
🪷 Hasan Şimşek
Binlerce Kadın Girişimci ve Türkiye’nin Büyük Çiçekçilik Markalarının da tercihi olmuştur.

Geniş Hizmet Yelpazesi:

Buse Ekinci markasının ana faaliyetleri arasında Profesyonel Çiçekçilik Meslek Eğitimi, Pratik Atölyeleri, Çocuk Atölyeleri, Kurumsal Atölye Çalışmaları, Çiçekle Terapi, Çiçekçilik Danışmanlığı ve Çiçek Tasarımcılığı, Hobi Workshopları bulunmaktadır. Bu geniş yelpaze, çeşitli ilgi alanlarına hitap etmeyi amaçlar.


🪷 Cicek satin almada destek
🪷 Guvenilir toptanci ve tedarikçi ile tanisma
🪷 Magaza secimi 
🪷 Dogru Sermaye yonetme
🪷 Web sitesi ve sosyal medya kanalları hakkinda dogru bilgi
🪷 Markalaşma sürecinde dogru adımlar
🪷 Markanin surdurulebir olması icin destek
🪷 En önemlisi! Yapamazsin diyenlerin tersine hayalini gercekleştirebilmen için her an yaninda olmak.

Öğrencilere Sağlanan Faydalar:

Çiçek tasarım okulu öğrencisi olmanın birçok avantajı bulunmaktadır: Yaratıcılığı ileri seviyeye taşıma, mesleki becerileri geliştirme, sanat ve estetik anlayışını derinleştirme, profesyonel bağlantılar ve network olanaklarına ulaşma, çeşitli kariyer olanakları arasında yer alma ve 
🪷 E- Ticaret Web Sitesi Kurumu 


🪷 Finans ve Satış


🪷 Kosgeb Destek Eğitimi

Çeşitli Eğitim Seçenekleri:

Çiçek Tasarım Okulu, uzaktan (online) eğitimlerden, 5 günlük profesyonel çiçekçilik eğitimine, hobi eğitimlerinden workshoplara kadar geniş bir yelpazede eğitim seçenekleri sunar. Yardımcı eğitmenlerle farklı alanlarda eğitimler de programa dahildir.

Sonuç olarak, Çiçek Tasarım Okulu'nda katılmak sadece çiçeklerle değil, aynı zamanda kendi potansiyelinizle çiçek açmanın eşsiz bir yoludur. Bu heyecan verici deneyim, sizi hem kişisel hem de profesyonel olarak çiçek tasarım dünyasına taşıyacak bir serüvene davet ediyor.

bottom of page