Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Online, Çocuk ve Aile Terraryum Workshop

 

Buse Ekinci Çiçekçilik Kursu ile çiçek atölyelerini evinize getiriyoruz!

Tüm bitki ve malzemeleri sizlere ulaştıracak şekilde ve zoom üzerinden online/canlı yapılacak eğitimlerimiz çocuklarımızı ve ailemizi eglenceli ve dinlendirici ayni zamanda güvenli vakit gecirmeniz için evinizde hazırlıyor.

Bu eğitimi tamamladıktan sonra kendi teraryumunuzu hazırlamış olacak ve sevdiklerinize hediye edecek bir düzenleme öğrenmiş olacaksınız.

Sizi Önemsiyorum!

Sağlıkla bu eğitime katılmanız için atölye çalışmalarını evlerinize taşıyoruz.

Ön Bilgiler

Pratik ve  teorik derslerden oluşan bu eğitim hobi severler için hazırlanmış bir programdır. Bu program grup eğitimidir. Minimum 5 maksimum 10 kişiden oluşmaktadır.

 

Detaylar

Eğitimlerimiz zoom üzerinden 1 gün,  2 saat sürelidir.

 

14:00-16:00 saatlerinde uygulanacaktır.

Eğitimlerimizde kullanacağınız materyaller ve tüm ekipman size koli halinde ulaşacaktır. Kargo ücreti egitime dahil değildir.

Koli içindeki bitki ve tüm materyallerimiz ithal ürünlerden oluşmaktadır ve bizzat ekibimiz tarafindan paketlenip size çiçeklerin sağlam sekilde ulaşması sağlanacaktır.

Tüm materyaller atölyeden tarafından seçilecek ve eğitim ücretine dahil olacaktır.

Koli içindeki materyaller 1 kişi için hazırlanmış olup çocuklarınızla birlikte yapacağınız bir eğitimdir.

Kayıt olmadan önce  okul ve eğitimimizle ilgili kuralları okumanız faydalı olacaktır.

Yine detaylar için çiçekçilik kursu sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız varsa bize sitede yer alan telefon numaramızdan veya iletişim formundan mesaj bırakarak ulaşabilirsiniz.

Sınıflar dolmadan eğitimde yerinizi ayırtmak  için aşağıdaki kısa formu doldurup göndermeniz yeterli. Haydi, siz de aramıza katılın!

Biletler

Aşağıdaki numaralara, sepetinizde zaten bulunan bu etkinlik için biletler dahildir. "Bilet Al" ı tıklamak, mevcut katılımcı bilgilerini düzenlemenize ve bilet miktarlarını değiştirmenize olanak tanır.
Biletler artık kullanılamıyor