Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Buse Ekinci Çiçekçilik Kursu ile çiçek atölyelerini evinize getiriyoruz!

Hem de yepyeni ve heyecan verici  farklı Gelin Buketi modelleri ile…

Tüm çiçekler ve malzemeleri sizlere ulaştıracak şekilde Zoom uygulaması üzerinden online/canlı  eğitim yapıyoruz.

Bu eğitimi tamamladıktan sonra uzmanlaşmak istediğiniz ”Gelin Buketlerine” farklı modeller katarak tecrübenizi artırmış ve tasarımlarınızı zenginleştirmiş olacaksınız.

 

Ön Bilgiler

Pratik ve  teorik derslerden oluşan bu eğitim Gelin buketlerinde uzmanlaşmak isteyenler ve kendini geliştirmek isteyen çiçekçiler için  hazırlanmıştır.  Bu program grup eğitimidir. Minimum 3 maksimum 5 kişiden oluşmaktadır.

Detaylar

Bu eğitimde Gelin Buketlerinden  2 ayrı model öğreneceksiniz; Cascade (Kademeli) diğeri ise Over Arm (Kol üzeri) modelleridir.

Buket yapımı sonrası maliyet ve satış bilgileri paylaşılacaktır.

Eğitimlerimiz Zoom uygulaması üzerinden 1 gün,  5 saat süreli olacaktır.

11:00-16:00 saatlerinde uygulanacaktır.

Tüm çiçek materyalleri atölyemiz tarafından seçilecek ve eğitim ücretine dahil olacaktır.

Eğitimlerimizde kullanacağınız çiçek materyalleri ve ekipman (ihtiyacı olana) koli halinde ulaştırılacaktır. Canlı çiçek kolileri İstanbul dışına otobüs şirketlerinin kargosuyla gönderilmektedir. Bulunduğunuz şehrin otogarından teslim alınması gerekmektedir. Gönderilen koli arabaların arka koltuğuna sığacak boyuttadır.

Otobüs Kargo ücreti eğitime dahil değildir. ( Şehre ve Otobüs firmasına göre değişmektedir)

İstanbul Gönderimleri Kurye ile yapılmaktadır. Ücrete dahil değildir. Ödeme Kuryeye elden yapılmaktadır ve ücreti km hesaplamasına göre değişmektedir.

Katılımcılarımızın bir kısmında makas vb ekipmanlar olduğundan ihtiyacı olan katılımcılarımıza ekipmanları ayrıca ücretlendirilmektedir. Ekipman ücreti 50 TL olup eğitime dahil değildir.

Gönderilen canlı çiçekler pratik için tüm derslerde kullanılacaktır.

 

Kayıt olmadan önce okul ve eğitimimizle ilgili kuralları okumanız faydalı olacaktır.

Yine detaylar için çiçekçilik kursu sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız varsa bize sitede yer alan telefon numaramızdan veya iletişim formundan mesaj bırakarak ulaşabilirsiniz.

Sınıflar dolmadan eğitimde yerinizi ayırtmak  için bize ulaşmanızı yeterlidir.

Haydi, siz de aramıza katılın!

Biletler

Aşağıdaki numaralara, sepetinizde zaten bulunan bu etkinlik için biletler dahildir. "Bilet Al" ı tıklamak, mevcut katılımcı bilgilerini düzenlemenize ve bilet miktarlarını değiştirmenize olanak tanır.
Biletler artık kullanılamıyor