Yükleniyor Etkinlikler

Hafta içi, İç Mekan Süs Bitkileri Kursu

 

Münevver Hepnarlı ile  Çiçekçilik, İç Mekan Süs Bitkileri Kursu artık Çiçek Tasarım Okulunda!

Eğitimimiz, tüm bitkiler ve malzemelerimizle birlikte bulunduğunuz şehrin belirlediğimiz özel mekanında yan yana yapılacaktır. Sizleri çiçekçilik mesleğine şimdi farklı bir uzmanlık alanı ile şehrinizde hazırlıyoruz.

 

Sizi Önemsiyorum!

Çiçekçilik mesleğinde kesme çiçekler kadar önemli olan bir diğer alan da topraklı süs bitkileri… Sizlerin bu alanda da bilgi sahibi olmanızı, tüketici ile doğru bilgiler paylaşmanızı ve mağazanızdaki bitkilerinizin bakımını yapabilmenizi önemsiyorum! Bol pratik  yapabileceğiniz yoğunlaştırılmış bu programı Münevver Hepnarlı’ 32 yıllık tecrübelerini sizlerle severek paylaşmak için can atıyor.

 

Ön Bilgiler

Pratik ve  teorik derslerden oluşan bu eğitim temel seviyeye denk gelen yoğunlaştırılmış bir programdır. Bu program grup eğitimidir. Minimum 4 kişi, maksimum 8 kişi ile sınırlıdır.

Eğitim süresince bitki bakımı, zararlıları ve hastalıkları,  saksı değişimi, tasarım prensipleri, gübreleme, çoğaltma  gibi konular işlenecektir. Ders başlıkları aşağıda sıralanmıştır.

  • Salon Bitkileri Bakımı
  • Bitki Hastalıkları ve Zararlılarla Mücadele
  • Salon Bitkilerinin Sağladığı Faydalar
  • Çiçekli/Çiçeksiz Yapraklı Bitkiler
  • Sukulentler ve Kaktüsler
  • Orkideler
  • Bonsailer
  • Teraryum
  • SalonBitkileri Coğalması

 

Katılımcılara eğitim sonunda referans mektubu yerine geçen bir Sertifika verilmektedir.

Eğitim sonrası katılımcılarımıza, eğitim süresince işlemen konularla içeren döküman, toptancı ve tedarikçi bilgileri gibi kaynaklar paylaşılmaktadır.

Çalışmada kullanılan bitkiler katılımcılara hediye edilecektir.

Eğitim mekanı adres ve detayları kayıt sırasında paylaşılmaktadır.

Bitki ve malzemeler okulumuz tarafından karşılanacaktır.

Saat 13:00 de yemek molası verilmektedir.

Eğitim, Salı’dan Cuma gününe kadar sürmektedir.

11:00- 16:00 saatlerinde uygulanacaktır.

Eğitim sırasında sera gezisi yapılacaktır.

Yine detaylar için çiçekçilik kursu sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız varsa bize sitede yer alan telefon numaramızdan veya iletişim formundan mesaj bırakarak ulaşabilirsiniz.

Sınıflar dolmadan eğitimde yerinizi ayırtmak ve bu harika mesleğe ilk adımı atmak için bizi aramanız yeterli. Haydi, siz de aramıza katılın!

Biletler

Aşağıdaki numaralara, sepetinizde zaten bulunan bu etkinlik için biletler dahildir. "Bilet Al" ı tıklamak, mevcut katılımcı bilgilerini düzenlemenize ve bilet miktarlarını değiştirmenize olanak tanır.
Süs Bitkileri Eğitimi
Süs Bitkileri Eğitimi, İstanbul
3,900.00
Sınırsız