Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

İstanbul, Hafta Sonu, Çiçekçilik Kursu,  Haziran 2020

Buse Ekinci ile İstanbul, hafta sonu, çiçekçilik kursu, sizleri profesyonel çiçek tasarımı ve çiçekçilik mesleğine ilk adımı atmanızı sağlıyor. Çalışanlar için hazırlanmış, yoğunlaştırılmış temel seviye eğitim programını tamamladığınızda, hayalinizdeki işi yapmak için büyük bir adım atmış olacak ya da temel prensipleri öğrenerek  harika bir hobi edineceksiniz.

Tarihler

Bu eğitim, 20-21 Haziran ve 27-28 Haziran 2020 Cumartesi- Pazar günleri saat 12:00 ile 18:00 arasında gerçekleşecektir.

Program

Çiçekten Aksesuar Yapımı,
Garland
Masa Ortası Çiçek Düzenlemesi
Tebrik Çiçek Düzenlemesi
Sevgililer günü Düzenlemesi
Gelin Buketi
Yaka Çiçeği
Market Buketi Düzenlemesi yapımları öğretilmektedir.
Ayrıca,
Çiçekçi Açmak
Maliyet- Satış
Sosyal Medya ve Çiçekçilik
Reklam ve Tanıtım
Çiçekçilikte Marka Oluşturma
Renk Teorisi ve Uyumu
Çiçekçi Mağaza İç Dekorasyonu gibi teorik konularda işlenmektedir.

 

Detaylar

  • İstanbul Eğitimleri,  Kızıltoprak, ”İndepented Club” atöyesinde gerçekleşmektedir. Açık adres bilgisi kayıt olan katılımcılarımızla ayrıca paylaşılmaktadır.
  • Hafta sonu eğitimleri 4 gün sürelidir.  Hafta içi eğitiminden farklı olarak tedarikçi gezisi program dışında  bir günde toplu olarak yapılmaktadır.
  • Tüm çiçek ve materyaller atölyeden temin edilir.
  • Gün içinde 1 saat yemek molası vardır. İsteyen katılımcılar yanında getirebilir ya da yakın çevrede restoranlar bulunmaktadır.
  • Katılımcılara eğitim sonunda referans mektubu yerine geçen bir Sertifika verilmektedir.
  • Eğitim sonrası katılımcılarımıza, tedarikçi bilgileri, dünyaca ünlü tasarımcılar ve kitaplar listesi, çiçekçilik ile ilgili dergiler, aplikasyonlar gibi kaynaklar paylaşılmaktadır.
  • Ayrıca talep eden katılımcılarımıza ödev sistemi ile pratik yapma fırsatı da sağlanmaktadır.

Detaylar için çiçekçilik kursu sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kayıt olmadan okulumuzun ve eğitimlerimizin kurallarını okumanızı tavsiye ederiz. Sorularınız varsa bize sitede yer alan telefon numaramızdan veya iletişim formundan mesaj bırakarak ulaşabilirsiniz.

Sınıflar dolmadan eğitimde yerinizi ayırtmak ve bu harika mesleğe ilk adımı atmak için aşağıdaki kısa formu doldurup göndermeniz yeterli. Haydi yarını beklemeyin, siz de aramıza katılın!

Biletler

Aşağıdaki numaralara, sepetinizde zaten bulunan bu etkinlik için biletler dahildir. "Bilet Al" ı tıklamak, mevcut katılımcı bilgilerini düzenlemenize ve bilet miktarlarını değiştirmenize olanak tanır.
Biletler artık kullanılamıyor