Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

İstanbul, Haftasonu, Flower for Beginner Çiçekçilik Kursu, 26-27 Ekim 2019

Buse Ekinci ile İstanbul, haftasonu, başlangıç seviye çiçekçilik kursu, sizleri profesyonel çiçek tasarımı ve çiçekçilik mesleğine ilk adımı atmanızı sağlıyor. Çalışanlar için hazırlanmış, yoğunlaştırılmış başlangıç seviye eğitim programını tamamladığınızda, hayalinizdeki işi yapmak için büyük bir adım atmış olacak ya da temel prensipleri öğrenmiş olarak harika bir hobi edineceksiniz.

Tarihler

Bu eğitim, 26-27 Ekim, Cumartesi- Pazar günleri saat 11:00 ile 17:00 arasında gerçekleşecektir.

Ön Bilgiler

  •  Pratik ve  teorik derslerden oluşan bu eğitim, başlangıç seviye  yoğunlaştırılmış bir programdır.
  • Eğitim süresince çiçek bakımı, çiçek düzenleme prensipleri, çiçek düzenleme teknikleri, renk uyumu gibi teorik bilgiler paylaşılmaktadır.
  • Tüm çiçek ve materyaller atölyeden temin edilir.
  • Gün içinde 1 saat yemek molası vardır. İsteyen katılımcılar yanında getirebilir ya da yakın çevrede restaurantlar bulunmaktadır.
  • Katılımcılara  eğitim sonunda referans mektubu yerine geçen bir Sertifika verilmektedir.
  • Yine eğitim bitimi katılımcılarımıza, tedarikçi bilgileri, dünyaca ünlü tasarımcılar ve kitaplar listesi, çiçekçilik ile ilgili dergiler, aplikasyonlar gibi kaynaklar paylaşılmaktadır.
  • Ayrıca talep eden katılımcılarımıza ödev sistemi ile pratik yapma fırsatı da sağlanmaktadır.

Program

Buket Yapımı

Sünger Üzerine Çiçek Düzenleme

Vazo İçine Çiçek Düzenleme

Çiçekten Aksesuar Yapımı  ( Saç Tacı, Yaka Çiçeği)

Detaylar

Detaylar için çiçekçilik kursu sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Daha önce bu çiçekçilik kursu alan mezunlarımızın görüşlerine göz atmanızı da öneriyoruz. Sorularınız varsa bize sitede yer alan telefon numaramızdan veya iletişim formundan mesaj bırakarak ulaşabilirsiniz.

Sınıflar dolmadan eğitimde yerinizi ayırtmak ve bu harika mesleğe ilk adımı atmak için aşağıdaki kısa formu doldurup göndermeniz yeterli. Haydi yarını beklemeyin, siz de aramıza katılın!

Biletler

Tickets are not available as this etkinlik has passed.