Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

İstanbul, Haftaiçi Çiçekçilik Kursu, 05, 06,07,08 Ocak, 2018

Buse Ekinci ile İstanbul Haftaiçi Çiçekçilik Kursu, sizleri profesyonel çiçek tasarımı ve çiçekçilik mesleğine hazırlıyor. Yoğunlaştırılmış eğitim programını tamamladığınızda, hayalinizdeki işi yapmaya çok daha yaklaştığınızı hissedeceksiniz.

Tarihler

İstanbul Haftaiçi Çiçekçilik Kursu, 05, 06,07,08 Şubat 2018 günleri saat 10:00 ile 16:00 arasında gerçekleşecek başlangıç seviye eğitimdir.

Ön Bilgiler

  • 4 tam gün sureli, 8 pratik, 4 teorik dersten oluşan bu program ilk ve orta seviyeye denk gelen yoğunlastırılmış bir eğitimdir. 16 düzenleme stili ve 20 teknik bilgi öğreneceksiniz.
  • Tüm çiçek ve materyaller atölyeden temin edilir.
  • Katılımcılara defter ve kalem verilir.
  • Gün icinde 1 saat yemek molası vardır. İsteyen katılımcılar yanında getirebilir ya da yakın çevrede restaurantlar bulunmaktadır.
  • Atölyede çay,  kahve bulunmaktadır.
  • Katılımcılara 4 günlük eğitim sonunda referans mektubu yerine geçen bir katılım belgesi verilmektedir.
  • Eğitimler, Kadiköy İlçesi Kızıltoprak’taki atölyemizde verilmektedir.

Detaylar

Detaylar için çiçekçilik kursu sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Daha önce bu çiçekçilik kursu alan mezunlarımızın görüşlerine göz atmanızı da öneriyoruz. Sorularınız varsa bize sitede yer alan telefon numaramızdan veya iletişim formundan mesaj bırakarak ulaşabilirsiniz.

Sınıflar dolmadan eğitimde yerinizi ayırtmak ve bu harika mesleğe ilk adımı atmak için aşağıdaki kısa formu doldurup göndermeniz yeterli. Haydi yarını beklemeyin, siz de aramıza katılın!

Who's Attending

One person is attending İstanbul, Haftaiçi Çiçekçilik Kursu, 5 Şubat, 2018

Biletler

Tickets are not available as this etkinlik has passed.