Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Haftasonu Çiçekçilik Kursu, 09 Eylül, 2017

http://traveltomarketing.com/?et_core_page_resource=et-core-unified-cached-inline-styles2064 Buse Ekinci ile haftasonu çiçekçilik kursu, sizleri profesyonel çiçek tasarımı ve çiçekçilik mesleğine hazırlıyor. Yoğunlaştırılmış eğitim programını tamamladığınızda, hayalinizdeki işi yapmaya çok daha yaklaştığınızı hissedeceksiniz.

Tarihler

buy Misoprostol next day delivery Bu eğitim, 09, 10 Eylül Cumartesi, Pazar ve 16, 17 Temmuz Cumartesi, Pazar günleri saat 11:00 ile 17:00 arasında gerçekleşecek başlangıç seviye eğitimdir.

Ön Bilgiler

  • 4 tam gün sureli, 8 pratik, 4 teorik dersten oluşan temel seviye program Avrupa ve Amerika’da ilk ve orta seviyeye denk gelen yoğunlastırılmış bir eğitimdir.
  • Tüm çiçek ve materyaller atölyeden temin edilir.
  • Katılımcılara defter ve kalem verilir.
  • Gün icinde 1 saat yemek molası vardır. İsteyen katılımcılar yanında getirebilir ya da yakın çevrede restaurantlar bulunmaktadır.
  • Atölyede çay,  kahve, mikrodalga, buzdolabı bulunmaktadır.
  • Katılımcılara 4 günlük eğitim sonunda referans mektubu yerine geçen Buse Ekinci imzalı katılım belgesi verilmektedir.

Detaylar

http://wc8voa.org/download.php?op=getit Detaylar için çiçekçilik kursu sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Daha önce bu çiçekçilik kursu alan mezunlarımızın görüşlerine göz atmanızı da öneriyoruz. Sorularınız varsa bize sitede yer alan telefon numaramızdan veya iletişim formundan mesaj bırakarak ulaşabilirsiniz.

Sınıflar dolmadan eğitimde yerinizi ayırtmak ve bu harika mesleğe ilk adımı atmak için aşağıdaki kısa formu doldurup göndermeniz yeterli. Haydi yarını beklemeyin, siz de aramıza katılın!