Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Floral Fest istanbul’da Çiçek Tasarım Okulu ile ücretsiz workshop

Floral Fest İstanbul etkinliğinde, 7, 8, 9 Nisan tarihlerinde Istanbul Kadıköy yakası, tarihi Haydarpaşa Tren Garında tüm çiçek severleri buluşturuyor. Çiçek Tasarım Okulu olarak mezun  tasarımcıları ile 2. Peron standında yer alacağız.

Festival kapsamında yapılacak ücretsiz etkinliklere Çiçek Tasarım Okulu eğitmenleri de katılacak ve sizlerle bilgilerini paylaşacak,  sizlerle çiçek düzenlemeleri yapacaklar.

Ücretsiz Workshop ve Söyleşi Programı:

7 Nisan 13:45 -14:45 Buse Ekinci ile Kesme Çiçek Bakımı Söyleşi

8 Nisan 13:45-14:45 Buse Ekinci ile “Saç Tokası” yapımı

9 Nisan 17:30 -18:30 Füsun Güleç ile Ikebana Felsefesi Söyleşi

 

Floral Fest İstanbul Nedir?

Alışılagelmiş festivallere yeni bir soluk getirmeye ne dersiniz? Sizin de cevabınız evet ise; Doğa ile yaratıcılığın, çiçeklerin büyüleyici renkleriyle de tasarımın harmanlandığı harika bir festival fikrimiz var! İstanbul’da ulusal ve uluslararası birçok markaya aynı anda ulaşmanızı sağlayacak olan Floral Fest’de; Çiçekli lezzetlerden, bitki satış noktalarına, alanında uzman olan isimlerin önerilerinden, atölye çalışmalarına, konsept bahçelerden, çiçek tasarımlarına kadar uzanan geniş bir yelpazede bu baharı hiç olmadığı kadar çok çiçek ve renkle karşılayacağız… Kısacası Şehrin tarihi dokusu tuvaliniz, doğanın en güzel renklerini barındıran çiçekler paletiniz, hayalleriniz ise fırçanız olacak!

Detaylı bilgi için www floralfestistanbul.com