Çiçek Tasarım Okulu Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan, Buse Özkaynak şirketinin gizlilik politikasını içerir. CicekTasarimOkulu.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

CicekTasarimOkulu.com.com, müşterilerinin memnuniyetini ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla bazı kişisel bilgileri (isim, yaş, ilgi alanı, e-posta vb.) müşterilerinden talep etmektedir. CicekTasarimOkulu.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece CicekTasarimOkulu.com bünyesinde kullanılmaktadır. CicekTasarimOkulu.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

CicekTasarimOkulu.com.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda, resmi makamlara açıklanabilecektir. CicekTasarimOkulu.com.com’dan gönderilen e-postalarda bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde CicekTasarimOkulu.com.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin CicekTasarimOkulu.com.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

CicekTasarimOkulu.com’a aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz:

Adres: Hasan Amir Sokak 28, Kızıltoprak, İstanbul

Telefon: 05321727950