Çiçek Eğitimi

Çiçek eğitimi konusunda Türkiye’deki ilk ve tek profesyonel çiçek tasarım eğitimi veren markayı 2014 yılında yaratan Buse Ekinci, 2017 yılından itibaren Çiçek Tasarım Okulu ile hayallerinizdeki mesleği sizlerle buluşturuyor. Çiçek Tasarım Okulu ile, çiçekçiliğe dair kafanızdaki soruların yanıtlarının ötesinde, bu mis kokulu kariyer yolculuğunuz boyunca yanınızda bir yol arkadaşı bulacaksınız.

Çiçek eğitimi bizim tek işimiz, tek odağımız. Çiçek satışı yapmıyoruz. Sizi çiçekçi, profesyonel çiçek tasarımcısı yapmak istiyoruz. Size dünyada bu işi yapan diğer meslekdaşlarınız, kurumlar, yarışmalar, dergiler, kitaplar ile tanıştırmak istiyoruz. Biz bu işi çoook seviyoruz. Gelin bu sektörü birlikte büyütelim, geliştirelim, profesyonelleştirelim. Türkiye’de çiçek eğitimi almak istiyorsanız, Buse Ekinci Çiçek Tasarım Okulu bir numaralı adresiniz.

Çiçek Eğitimi ve Workshop Sınıflarımız

Çiçek Tasarım Okulu, Türkiye’de bir ilke daha imza atarak, sizlere hayallerinizdeki meslek için online kayıt, kredi kartı ile online güvenli ödeme, taksitle ödeme imkanı sunuyor. Vakit kaybetmeden sizin için en uygun tarihteki eğitim linkine aşağıdan tıklayarak kaydınızı yaptırın, yerinizi ayırtın.