Çiçek Eğitimi, Çiçekçilik Eğitimi, Çiçekçilik Kursu Alan Mezunlarımız 2017-08-17T21:16:16+00:00

Çiçek Eğitimi Alan Mezunlarımızın Yarattığı Markalar ve Görüşleri

Buse Ekinci ile Çiçek Tasarım Okulu çatısı altında profesyonel çiçek eğitimi alan değerli mezunlarımızın bazılarının görüşlerini sizlerle paylaşmak istedik. Onlar da çiçekçilik kursu ile başlayıp hayallerinin mesleğini yapabilmek için ilk ve en önemli adımı attılar. Siz de başarabilirsiniz.

Botta Bloom (Adana)

Nefsi Sade (Ankara)

Ola Çiçek (Antalya)

May Bells (İstanbul)

Diflorance (İstanbul)

gaios (İstanbul)

Sunday Flower (İstanbul)

Dandelion Design (Ankara)

Piu Flowers (İstanbul)

Luludi (İstanbul)

Sen Hep Kalbimdesin (İstanbul)

 

Bloom&Fresh (İstanbul)

Floreal Flowers and İnteriors

 

”Buse Ekinci ile çiçekçillik kursuna başlarken, çok samimi ,içten ve yardımcı olmaya kapılarını sonuna kadar açmış bir yol gösterici ile tanışacağınızı bilerek başlamanızı tavsiye ederim. İnsana her şeyi yapabileceğine dair inanç ve güç veren, her türlü sorunuza bıkmadan usanmadan cevap verip, girişimlerinize elinden gelen bütün desteği veren bir eğitimcinin mesleki bilgi birikimi ile bu ise başlama cesaretini kendimde bulabildigim icin ben kendi adıma cok mutluyum.”

Asli Bagcioglu / Floréal Flowers&Interiors

Bi flores

”Buse Ekinci bilgi birikimi, enerjisi ve sanatını en ince detaylarıyla öğrencilerine aktarabilen bir eğitmen. Atölye atmosferi ve çiçek eğitim sürecide çok keyifliydi. Eğitim sonrasında bizleri takibi ve desteği hiçbir zaman bırakmadı. Sayesinde çiçek tutkum sadece hobi olarak kalmayıp ileride tutkuyla yapacağım mesleğim olacak.

Kesinlikle Buse Ekinci ile Herkes Çiçek Düzenleyebilir.”

Bige Uyal

Flower & Story (İstanbul)

”Bir atölye düşleyin kapısını araladığınızda çicekler tüm güzellikleriyle ve bir çift yeşil göz tüm sevecenliği ile sizi karşılıyor. Buse Ekinci’den eğitim almanın keyfi bir yana ayrıcalığınıda yaşıyorsunuz .Çiçekler ve çicek tasarımla ilgili öğrenmek isteyeceğiniz
herşeyi size büyük bir ustalıkla sunan bir eğitmen Buse Ekinci ve bence tek dogru adres. Buse Ekinci siz mezun olduktan sonrada sizleri yalnız bırakmıyor kurduğu kocaman ailenin bir parçası oluyorsunuz. Sektörle ilgili yeni gelişmeler, fuarlar, etkinlikler ve
çiçeğe dair her türlü konuda desteğini esirgemiyor. Kısacası siz o kapıdan içeri girdiğinizde kolay kolay çıkmak istemiyorsunuz. O atölyede sizi çiçeklere ve mesleğine, doğaya aşık bir eğitmen ve onun kurduğu mezunlarından oluşan kocaman bir aile bekliyor.”

 

Filiz Dinç
flower&story

Flovely (İstanbul)

“Benim açımdan eğitim çok verimliydi. Kafamda bazı sorularla katılmıştım eğitime ve hepsine cevap bulabildim. Ortam çok huzurluydu. Buse Hoca hem bilgili, hem de yetenekli bir insan. Eğitimden sonra da ihtiyaç duyduğumda desteğini hiç eksik etmedi. Netice olarak çiçekçilik yapmasam da yaptığım iş yine çiçeklerle ilgili olduğu için aldığım eğitimin faydasını gerçekten görüyorum. Buse Hocama teşekkür ediyorum.”

Onur Yavaş

Venyou (İstanbul)

“Hayatıma girdiği günden beri, hiç bitmeyen yaşam enerjisiyle motive edici, çiçeklere ve hayata karşı olan inancı ile, iyi ki tanıştım dediğim, çiçeklere aşık, çiçek gibi bir insan… Beni doğanın, çiçeklerin ve insanların bir bütün olduğuna inandırdınız. Bence siz de bu mükemmel bütünlüğün en güzel çiçeklerinden birisiniz. Çiçeklerle dans edebilmenin, çiçeklerin büyülü güzellikleri ile şahane tasarımlar yaratmanın püf noktalarını, bıkmadan usanmadan anlatan şahane bir insansınız. Dilerim çiçeklerden aldığınız bu enerjiniz hiç bitmez. Hep insanlara umut vermeye, kendi işlerini yapmaları için motive etmeye devam edersiniz. Yolunuz ışıkla ve çiçeklerle dolu olsun.”

Özge Ay